
Een TMS in de cloud: overstappen
Werken met een Transport Management Systeem in de cloud brengt allerlei voordelen met zich mee. Zo heb je onder meer altijd en overal toegang tot je TMS-omgeving en worden je gegevens extra goed beveiligd. We kunnen ons dan ook voorstellen dat je graag overstapt naar de cloud en je je afvraagt hoe je dit kunt doen. Die vraag beantwoorden we hier!
Hoe stap je over naar een TMS in de cloud?
Overstappen naar cloudtechnologie is een stuk eenvoudiger dan hoe je het je waarschijnlijk voorstelt. In het proces, dat echt niet lang hoeft te duren, nemen we je stap voor stap mee.
Stap 1: Data overzetten en stamgegevens instellen Werk je al in een TMS? Dan kunnen we je gegevens eenvoudig exporteren naar Excel en vanuit daar importeren in ons OpenTMS. Dit duurt slechts een paar minuten. Ook wanneer je nog niet met een TMS werkt, gebruik je waarschijnlijk wel een programma zoals Excel en gaat het overzetten van de data net zo vlot.
Tijdens het overzetten worden je huidige gegevens automatisch verrijkt: staat bijvoorbeeld enkel de website url van een opdrachtgever in je data? Dan vult ons TMS dit automatisch aan met andere gegevens, zoals het adres en telefoonnummer.
Stap 2: Persoonlijke wensen instellen Zodra je gegevens overgezet zijn naar het OpenTMS kun je de software personaliseren. Zo kun je onder meer je logo en huisstijl invoeren en instellen hoe je bijvoorbeeld wil dat je transportopdracht, uitbestedingsopdracht of factuur eruitziet. Besteed je hier liever geen tijd aan? Geen probleem, je kunt ook kiezen voor onze standaardsets.
Stap 3: Aan de slag! Eigenlijk kun je direct na het overzetten van je gegevens al aan de slag. Zijn bepaalde features niet duidelijk genoeg of ben je benieuwd of je nog meer uit ons OpenTMS kunt halen? We staan continu voor je klaar om je te helpen!
Een TMS in de cloud gratis uitproberen?
Direct overstappen naar een Transport Management Systeem in de cloud? Neem contact met ons op of maak direct een gratis basisaccount aan.
Testimonials
Star talk
Ontdek de ervaringen van anderen met Filogic OpenTMS! Deze transportorganisaties gingen je al voor en profiteren van alle mogelijkheden van ons moderne TMS.
“Filogic is een bedrijf waarmee je makkelijk kunt schakelen, via korte lijnen. Direct vanaf het begin hadden we voor 95% een match en het overige deel hebben we samen opgelost. Bij grote partijen merk je dat dit soort dingen vaak lang duren. Bij Filogic is het snel sparren en op korte termijn zaken oplossen. Dit is heel belangrijk voor ons. Het houdt ons in beweging en voorbereid op de toekomst!”
Jack van der Gugten
Hoek Flowers
“Binnen twee maanden was Filogic OpenTMS geïmplementeerd. Mijn planners en chauffeurs raakten al snel gewend aan deze nieuwe manier van werken. Na één maand was iedereen overtuigd en enthousiast. Mijn planners geven aan dat ze zich beter kunnen focussen en flink wat tijd besparen. Dus tegen ondernemers die nog twijfelen wil ik zeggen: probeer het gewoon.”
Theo Bos
MSS Transport
“Op ieder moment en vanaf elke plek heb je toegang tot de juiste informatie. Chauffeurs zien direct op wat voor locatie ze welke order moeten leveren. Ik ben blij dat iedereen met Filogic OpenTMS overweg kan en dat we met z’n allen lekker bezig zijn. Uiteindelijk is het belangrijkste dat het transport goed wordt uitgevoerd en onze opdrachtgevers tevreden zijn.”
Myron Bishaie
Van de Lagemaat Transport
“Met Filogic OpenTMS hebben we een helder overzicht van onze planningen. Dit is erg wenselijk, want er wordt steeds vaker gevraagd wanneer een order wordt geleverd. In het digitale vrachtdossier staat ook precies wat per auto is geladen. En de lay-out van de eCMR ziet er altijd hetzelfde uit. Als één geheel, lekker professioneel.”
Toine Slob
Meever & Meever